Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. III liga grupa 4. Remis Wisły Puławy w Zamościu

Data dodania: 22-09-2019 8:30

Po raz kolejny nie udało się przywieźć kompletu punktów z meczu wyjazdowego. Wisła Puławy zremisowala w Zamościu z Hetmanem 1:1 - informuje biuro prasowe puławskiego klubu.

Poniżej relacja z meczu przekazana przez dział prasowy Wisły.

"Już w 9. minucie składna akcja puławian przyniosła im gola. Z prawej strony boiska dośrodkował Michał Wolanin, a Szymon Stanisławski strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy. W 24. minucie długi przerzut trafił do Bruno Wacławka, a ten mimo asysty trzech obrońców zdołał oddać celny strzał i doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed przerwą zza szesnastki huknął Zuber, a piłka po rękach Sobieszczyka niemal wturlała się do bramki. Tuż przed linią złapał ją jednak bramkarz.

W drugiej połowie dominowała walka, a okazji bramkowych było bardzo niewiele. W 80. minucie ładnie z dystansu uderzył Przemek Skałecki, ale Sobieszczyk złapał piłkę. W odpowiedzi po wybiciu od bramkarza podanie przedłużył Oziemczuk, ale Mateusz Olszak fatalnie skiksował próbując strzelać na bramkę Sochy. W końcówce Skałecki ładnie odebrał piłkę Dudkowi, który brzydko sfaulował naszego pomocnika. Z rzutu wolnego o centymetry pomylił się jednak Michał Kobiałka i mecz zakończył się remisem."

HETMAN ZAMOŚĆ 1:1 (1:1) WISŁA PUŁAWY

Wacławek 24 - Stanisławski 9

Wisła: Socha - Wolanin, Rogala, Kiczuk, Barański, Kobiałka, Zuber, Zmorzyński (59 Kacprzycki), Stanisławski, Wojczuk (59 Puton K.), Skałecki (88 Chudyba)

******

Po 9 rozegranych spotkaniach Hetman Zamość zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Wisła Puławy mająca o 2 "oczka" mniej, znajduje się na 7 pozycji w tabeli rozgrywek 4 grupy III ligi.

Wideo i fot: Hetman Zamość

Źródło: Wisła Puławy