Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. A-klasa 'Majer" Zabrze. Tempo Paniówki remisuje z Gwarkiem Zabrze

Data dodania: 23-09-2019 17:42
Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. A-klasa 'Majer

W 7. kolejce  Majer A-klasy Tempo Paniówki zremisowało 1:1 z Gwarkiem Zabrze.

Po meczu krótkiej wypowiedzi udzielił trener Tempa, Dawid Dybcio: W VII kolejce Majer A klasa podejmowaliśmy zespół Gwarka Zabrze. Spodziewaliśmy się przyjazdu młodych wybieganych ambitnych zawodników w wieku 17-18 lat. Młodzi Zabrzanie pokazali się z bardzo dobrej strony i był to ciężki mecz dla naszego zespołu, zwłaszcza w I połowie. Do przerwy przegrywaliśmy 0-1 i pewnie w tym momencie remis 1-1 by nas zadowal. Jednak w II połowie zagraliśmy zdecydowanie agresywniej i stworzyliśmy sporo sytuacji bramkowych. Zabrakło wykończenia aby zgarnąć 3 pkt.

LKS Tempo Paniówki - SKS Gwarek Zabrze 1:1 (0:1)

37' 0:1- Piotr Osiecki

50' Zawodnik Gwarka zagrywa ręką w polu karnym. Sędzia dyktuje "jedenastkę". Mateusz Woźnica pudłuje.

57' 1:1 bramkę zdobywa Daniel Jóźwik, asysta Daniel Bartoszek.

Skład Tempa: Paweł Konopka- Daniel Bartoszek, Grzegorz Konopka(K), Mateusz Szarla , Marcin Herisz- Daniel Jóźwik, Paweł Brosz, Mateusz Bogumiło, Oskar Jendrychowski, Mateusz Woźnica - Marcin Modrzyński.

Po siedmiu rozegranych spotkaniach Tempo Paniówki zajmuje 4 lokatę w tabeli z dorobkiem 14 punktów, tracąc do lidera KS Burza Borowa Wieś, zaledwie dwa "oczka. W kolejnym meczu zespół z Paniówek zmierzy się z Ruchem Kozłów.