Remis we Wrocławiu. Jagiellonia i Śląsk bez zwycięstwa w lidze od sierpnia!

Data dodania: 04-10-2019 22:35

7. mecz bez zwycięstwa, wliczając Puchar Polski, Śląska Wrocław i 5. Jagiellonii Białystok. We Wrocławiu starcie dwóch ekip z czołówki tabeli PKO Ekstraklasy zakończyło się remisem.

Mecz we Wrocławiu nie był szczególnym widowiskiem. Nic dziwnego, że wszyscy byli rozczarowani. Tym bardziej, że w dwie kolejki wstecz Śląsk po szalonym meczu zremisował 4:4 z Zagłębiem Lubin.

Do przerwy kibice obejrzeli jeden celny strzał. Po zmianie stron nudy zostały im trochę wynagrodzone. W 57. minucie fani Śląska mieli co świętować, bowiem po zagraniu Łukasza Brozia Robert Pich trafił na 1:0! Radość trwała 12 minut. W 69. minucie do remisu doprowadził Juan Camara, który dostał podanie od Patryka Klimali i trafił na 1:1. Potem Jaga była groźniejsza, ale nie zdążyła i nie zdołała zadać drugiego ciosu.

Po tym remisie Śląsk utrzymał punkt przewagi nad Jagiellonią, ale oba zespoły spadły odpowiednio na 5. i 6. miejsce, bowiem wyprzedziła je Wisła Płock. Śląsk na wygraną w lidze czeka od 17 sierpnia, gdy pokonał 2:1 Cracovię. Jaga ostatni raz wygrała 30 sierpnia w Kielcach!