Korona minimalnie gorsza od Hiszpanów! Bramkarz dał nadzieję na awans po rewanżu w Kielcach | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 09-10-2019 20:30

Młodzi piłkarze Korony Kielce zanotowali co prawda porażkę, ale w rewanżu nie pozostają bez szans na zwycięstwo z Realem Saragossa w dwumeczu I rundy ścieżki mistrzowskiej Ligi Młodzieżowej!

Podopieczni Sławomira Grzesika przegrali w Hiszpanii tylko 0:1, a jedynego gola straciła w 43. minucie po strzale Andresa Borge. Bardzo dobrze w bramce Korony spisywał się Jakub Osobiński, który kilka razy ratował zespół przed stratą bramki. Najlepszą okazję dla kielczan miał w II połowie Artur Piróg, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Realu.

Rewanż w Kielcach zostanie rozegrany 23 października o 16:00.

Zwycięzca dwumeczu zmierzy się w kolejnej rundzie z lepszym ze starcia APOEL Nikozja - Qabala FK. Na Cyprze mecz w tej parze zakończył się remisem 1:1. Rewanż 24 października.