El. MME. Polska młodzieżówka prowadzi do przerwy z Rosją. Katastrofalny błąd Kamila Grabary (Wideo)

Data dodania: 11-10-2019 17:01

Reprezentacja Polski prowadzi do przerwy 2:1 w Jekateryngurgu Rosją w meczu el. ME U-21. Katastrofalny błąd w 25. minucie gry popełnił Kamil Grabara.

Polacy znakomicie rozpoczęli spotkanie, szybko obejmując prowadzenie po samobójczym trafieniu Diveeva w 10. minucie. Rosjanie wyrównali kwadrans później po błędzie Kamila Grabary, który zderzył się z Sebastianem Walukiewiczem. Piłkę do opuszczonej bramki skierował Utkin.

W 45. minucie spotkania Patryk Klimala ponownie wyprowadził reprezentację Polski na prowadzenie.