Polacy nie mieli szans z Anglią! Wysoka porażka juniorskiej kadry Biało-Czerwonych

Data dodania: 11-10-2019 21:34

Reprezentacja Polski U-19 rozegrała w piątek w Opolu towarzyski mecz z Anglią. Biało-Czerwoni pod wodzą Bartosza Zalewskiego przegrali 2:5.

Polacy nawet prowadzili przez moment, ale po golu Bartosza Białka szybko do własnej bramki trafił Bartłomiej Mruk i po 2 minutach znowu był remis. Przed przerwą Anglicy zadali potem jeszcze dwa ciosy, kolejny zaraz po powrocie na boisko i Polacy nie byli w stanie nawet zbliżyć się do remisu, chociaż w pewnym momencie zrobiło się 2:4. W samej końcówce młodzi Synowie Albionu dokończyli dzieła piątym golem.