Zakłady bukmacherskie Milenium

Klęska USA! Wielki faworyt zawodzi. Nie pojedzie na mundial do Rosji? (VIDEO)

Data dodania: 16-11-2016 8:25

Reprezentacja USA fatalnie zaczęła ostatnią rundę eliminacji do MŚ 2018. Amerykanie nie chcą jechać na mundial do Rosji?

W pierwszym meczu ostatniej rundy kwalifikacji w strefie CONCACAF reprezentacja USA przegrała u siebie z Meksykiem, tracąc gola na 1:2 w 89. minucie. Porażkę ekipa Juergena Klinsmanna miała sobie powetować w starciu z Kostaryką na wyjeździe. Skończyło się klęską...

Amerykanie przegrali w San Jose aż 0:4! Dwa gole zdobył ten, który błysnął na MŚ 2014, czyli Joel Campbell. Trafił do siatki w 74. i 77. minucie. Wcześniej bramki dla gospodarzy zdobyli Venegas w 43. minucie i Bolanos w 69. minucie.

Kostaryka z 6 punktami w 2 meczach jest liderem grupy. Po 4 "oczka" mają Panama i Meksyk (0:0 w Panama City), a 3 punkty wywalczył Honduras, który ograł 3:1 Trynidad i Tobago. Wynik spotkania w 16. minucie otworzył były zawodnik Wisły Kraków Romell Quioto. TiT oraz USA nie zdobyły jeszcze punktów.

Do MŚ 2018 bezpośrednio awansują 3 najlepsze zespoły, a 4. w tabeli zmierzy się z przedstawicielem Azji.