Zaskakujące wystąpienie Leo Messiego po wygranym meczu z Kolumbią!

Dodał: mpt
Data dodania: 16-11-2016 8:45

Po czterech kolejnych meczach bez wygranej (2 porażki i 2 remisy) reprezentacja Argentyny wygrała 3:0 z Kolumbią. Po meczu doszło do niezwykłej sytuacji z Leo Messim w roli głównej.

Messi jako kapitan zespołu stanął wraz z drużyną, wziął do ręki mikrofon i ogłosił bojkot mediów. To reakcja piłkarzy na zachowanie dziennikarzy.

- Wiemy, że wśród was jest wielu takich, którzy nie przychodzą na mecze tylko po to, by wytykać nam błędy. Jednak mamy dość pewnych zachowań pewnych osób. Wchodzenie w życie prywatne jest nie do zaakceptowania. Wiele razy coś nam zarzucaliście, ale nie reagowaliśmy. Teraz jednak musimy. Nie widzimy innej opcji - powiedział Messi i wyszedł z konferencji prasowej.

Messiemu chodziło nie tylko o krytykę zespołu, ale też o zarzutu wobec Ezequiela Lavezziego. Dziennikarz radiowy Gabriel Anello sformułował jakiś czas temu, chociaż w ostrożnej i pytającej formie, zarzuty pod adresem piłkarza o palenie marihuany. To chyba przelało czarę goryczy wśród reprezentantów Albicelestes.

Real nie będzie się oglądał na Manchester United. "Królewcy" są gotowi na szalony ruch

Futbol.pl

Inne artykuły