Remis Legii z Dinamem Mińsk w zamkniętym sparingu. Białorusini udostępnili skrót meczu (VIDEO)

Data dodania: 13-10-2019 10:21

Legia Warszawa zagrała w sobotę zamknięty dla kibiców i mediów sparing z Dinamem Mińsk. Wicemistrzowie Polski do przerwy przegrywali 0:3, ale ostatecznie zremisowali 3:3. Białorusini na swoim kanale na You Tube udostępnili skrót sparingu.

Legia do przerwy była bezradna, a Dinamo grało szybko, składnie i skutecznie. Goście wykorzystali trzy okazje i zasłużenie prowadzili.

Dopiero po zmianie stron Legia opanowała sytuację i po golach Macieja Rosołka, Jose Kante i Pawła Wszołka wyrównała.

Legia po przerwie na mecze reprezentacji zagra w lidze z Lechem Poznań. Spotkanie zaplanowano na 19 października (sobota) na godzinę 17:30.