Brazylia znowu zremisowała 1:1 z rywalem z Afryki. Na początku meczu straciła Neymara (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 13-10-2019 17:40

Reprezentacja Brazylii zremisowała z Nigerią w towarzyskim meczu rozegranym w Singapurze. Już na początku spotkania boisko z powodu kontuzji opuścił Neymar.

Kilka dni wcześniej Brazylijczycy w Singapurze zremisowali z Senegalem (1:1). Teraz ten sam wynik powtórzyli w starciu z Nigerią.

Już od 12. minuty meczu z Super Orłami Brazylijczycy musieli sobie radzić bez Neymara. As Canarinhos doznał kontuzji i został zastąpiony na murawie przez Philippe Coutinho.

Nigeryjczycy nie kwapili się do ataków, ale umieli stworzyć zagrożenie, a w 35. minucie objęli prowadzenie. Joe Aribo dostał piłkę, minął kilku rywali i strzałem z siedmiu metrów pokonał bramkarza Brazylii. Po chwili mogło być 2:0, ale Wilfred Ndidi nie pokonał Edersona.

Tuż po zmianie stron do remisu doprowadził Casemiro. W 48. minucie po krótko rozegraym rzucie rożnym do piłki dopadł Gabriel Jesus i strzelił głową, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Casemiro był jednak czujny i dobił ją do siatki. Pomocnik Realu mógł potem zdobyć drugą bramkę, ale w 59. minucie trafił w poprzeczkę.