Skandaliczne zachowanie Francka Ribery'ego! Grozi mu długa dyskwalifikacja (VIDEO)

Data dodania: 28-10-2019 8:29

Franck Ribery świetnie wprowadził się do Fiorentiny, ale w meczu z Lazio Rzym (1:2) ujawnił swój trudny charakterek. Francuski gwiazdor najpierw obraził się na trenera, a potem zaatakował sędziego!

Ribery w niedzielnym spotkaniu był jednym z najlepszych zawodników Violi. Zanotował nawet asystę przy bramce Federico Chiesy na 1:1. Trochę nieoczekiwanie na kwadrans przed końcem, przy remisie, trener Vicenzo Montella, postanowił zdjąć Francuza z murawy.

Ribery na roszadę swoim kosztem zareagował źle. Nie podał ręki Montelli, a potem do końca meczu dopytywał członków sztabu szkoleniowego o to, dlaczego został zmieniony.

Na tym nie koniec. Po końcowym gwizdku Ribery wściekły, że Fiorentina przegrałą po golu w końcówce - na 2:1 trafił w 89. minucie Immobile - ruszył w stronę sędziego asystenta. Francuz mocno pokłócił się z arbitrem, a potem kilka razy go odepchnął. Za to dostał czerwoną kartkę. Grozi mu dłuższe zawieszenie - pojawiły się sugestie, że może nie zagrać nawet w trzech meczach.

W 97. minucie tego spotkania Fiorentinę od wyższej porażki uratował Bartłomiej Drągowski >>