Lech liczy na awans, ale zagra osłabiony w Krakowie

Dodał: mpt
Data dodania: 29-11-2016 14:58

Lech Poznań chce awansować do półfinału Pucharu Polski, ale w rewanżowym meczu 1/4 finału z Wisłą w Krakowie zagra osłabiony. To nie przeszkodzi "Kolejorzowi"?

Trener Nenad Bjelica nie będzie mógł w środę skorzystać z Szymona Pawłowskiego i Paulusa Arajuuri'ego. Ten pierwszy nie zagrał już w lidze ze Śląskiem Wrocław, bowiem ma problem z mięśniami uda. 

- Szymon nadal nie trenuje z drużyną. Myślę, że w czwartek zarówno on, jak i Paulus wrócą do zajęć i będą do dyspozycji na niedzielne starcie z Jagiellonią Białystok - powiedział Bjelica na konferencji prasowej. 

Paulus, czyli Arajuuri, też nie zagra w Krakowie, bo jest kontuzjowany. Ma zapalenie kaletki. - Nie chcemy ryzykować jego zdrowia i dlatego w środę nie wystąpi - stwierdził Bjelica.

W Lechu zabraknie też oczywiście pauzującego od dłuższego czasu Nicki Bille Nielsena, który przeszedł operację pachwiny. Duńczyk jest na etapie rehabilitacji i raczej w tej rundzie napastnika na boisku już nie zobaczymy.

Rewanżowy pojedynek Wisły Kraków z Lechem Poznań odbędzie się w środę o godz. 20:45. W stolicy Wielkopolski padł remis 1:1. 

Futbol.pl

Inne artykuły