Damian Kądzior znowu z bramką w Dinamie Zagrzeb. Golem i asystą przyczynił się do awansu

Data dodania: 30-10-2019 21:14

Dinamo Zagrzeb poradziło sobie w meczu 1/8 finału z NK Opatija, a ważną rolę w wygranej 3:0 odegrał Damian Kądzior.

Polski pomocnik w 8. minucie otworzy wynik spotkania, a w 36. minucie zanotował asystę przy bramce Mario Gavranovicia na 3:0. Wcześniej Gavranović wykorzystał też rzut karny i trafił na 2:0.

Kądzior zagrał do 74. minuty. To jego 7. gol w 13. meczu w tym sezonie oraz 2. asysta.

Cały mecz na ławce rezerwowych Dinama przesiedział Mario Situm, były zawodnik Lecha Poznań. Inny były gracz Kolejorza, Emir Dilaver oraz sprowadzony latem z Legii Warszawa Sandro Kulenović znaleźli się poza kadrą meczową wybraną przez Nenada Bjelicę.