Świerczok wszedł z ławki i strzelił gola. Polski napastnik ustalił wynik spotkania

Data dodania: 02-11-2019 22:34

Jakub Świerczok strzelił 3. gola dla Łudogorca Razgrad w sezonie.

Polski napastnik w meczu 15. kolejki ligi bułgarskiej wszedł na murawę w 59. minucie. W tym momencie jego drużyna prowadziła z Beroje Stara Zagora 2:1. Świerczok zmienił Claudiu Keseru, który w 52. minucie strzelił drugiego gola dla gospodarzy.

W 80. minucie Świerczok wykorzystał swoją okazję i ustalił wynik spotkania na 3:1. 2 minuty później na boisku nie było już Jacka Góralskiego, który został zmieniony przez Aniceta Andrianantenainę.

Łudogorec po tej wygranej ma 39 punktów i jest liderem Parva Ligi. Ma 7 punktów więcej niż Lewski Sofia i Lokomotiw Płowdiw, ale rywale rozegrali po jednym spotkaniu mniej.