Ten gol Tottenhamu to jedna z najdziwniejszych bramek w historii. Zobacz, co wydarzyło się w meczu Kogutów w Lidze Mistrzów (VIDEO)

Data dodania: 06-11-2019 22:10

To chyba jeden z najdziwniejszych goli w historii. Strzelili go piłkarze Tottenham Hotspur w meczu z Crveną Zvezdą Belgrad w 4. kolejce Ligi Mistrzów!

Koguty w Serbii objęły prowadzenie w 34. minucie. W jednej akcji było wszystko - słupek, wybicie sprzed linii, pudło, poprzeczka i w końcu gol!

Kolejno próbowali Harry Kane, Dele Alli i Heung-Min Son. Piłką do siatki ostatecznie wbił Giovani Lo Celso.

Ostatecznie Spurs wygrali 4:0, a kolejne gola zapisali Son - w 57. i 61. minucie oraz Christian Eriksen, który w 85. minucie ustalił wynik spotkania.

Tottenham z 7 punktami jest 2. w tabeli grupy B - 5 oczek za Bayernem. Koguty są o krok od awansu, bo na 2 kolejki przed końcem o 4 oczka wyprzedzają Crvenę Zvezdę i o 6 Olympiakos.