Remis St. Pauli z VfL Bochum. Bramka Waldemara Soboty

Data dodania: 09-11-2019 10:35

W 13. kolejce 2. Bundesligi St. Pauli zremisowało na własnym terenie z VFL Bochum 1:1 (1:1). W zespole gospodarzy na listę strzelców wpisał się Waldemar Sobota.

Wynik otworzyli goście w 5. minucie po bramce Simona Zollera. 28-latek nie dał żadnych szans strzałem z bliskiej odległości bramkarzowi St. Pauli. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać, ponieważ już w 10. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Bramkę strzelił Waldemar Sobota. W tym sezonie to był już jego drugi gol w ligowych rozgrywkach.

Jego drużyna aktualnie zajmuje 8. miejsce w 2. Bundeslidze z dorobkiem 15 punktów.