"Teo" bez gola w szalonym meczu

Dodał: Adrian Łęczycki
Data dodania: 08-12-2016 20:23

Łukasz Teodorczyk nie poprawił swojego dorobku bramkowego dla Anderlechtu. Polak wraz z kolegami musiał przełknąć czarę goryczy po przegraniu niemalże wygranego meczu z St.Etienne.

ANDERLECHT - ST. ETIENNE 2:2
Chpiciu 21, Stanciu 31 - Soderlund 62,67, Monnet-Paquet 74

MAINZ - GABALA 2:0
Hack 30, De Blasis 40

Anderlecht tym razem zaczął spotkanie z Łukaszem Teodorczykiem na rezerwie. Belgowie szybko jednak objęli dwubramkowe prowadzenie z St.Etienne i wydawało się, że pierwsze miejsce dla tej ekipy jest w grupie niezagrożone. Jednak goście ambitnie ruszyli do odrabiania strat i między 62. a 74. minutą odwrócili losy meczu, zapewniając sobie wygraną i pierwsze miejsce w grupie.

Łukasz Teodorczyk na boisko wszedł w 60. minucie, ale dorobku bramkowego nie poprawił.

Swój mecz wygrało także Mainz. Wynik 2:0 z Gabalą tylko osłodził Niemcom ostatni mecz w europejskich pucharach w tym sezonie.