Kryzys Tottenhamu! Kolejna strata punktów i daleka pozycja w lidze!

Data dodania: 09-11-2019 18:16

Tottenham Hotspur zremisował na własnym stadionie z Sheffield United 1:1 w 12. kolejce Premier League. To kolejne spotkanie w którym "Spurs" nie są w stanie zgarnąć kompletu punktów z niżej notowanym rywalem.

Piłkarze z Londynu w tym sezonie spisują się wyraźnie poniżej oczekiwań. W 12. kolejkach zanotowali tylko trzy wygrane, co nie daje im na ten moment nawet miejsca w górnej połowie tabeli. Dziś mogli znacząco zbliżyć się do grupy walczącej o europejskie puchary, ale przeszkodą nie do przejścia okazało się Sheffield.

Po bezbramkowej pierwszej części spotkania wydawało się, że gospodarze prędzej czy później dostarczą nieco radości zgromadzonym kibicom na stadionie. Tak stało się w 58 minucie, kiedy po szybkiej wymianie podań w pole karne rywali wpadł Kane. Błyskawicznie dograł do Sona, który mimo obrońcy na plecach zdołał pokonać bramkarza rywali. Dwadzieścia minut później przyszła jednak odpowiedź gości. Po akcji środkiem boiska piłka powędrowała na prawą stronę. Dośrodkowanie Baldocka nabrało dziwnej rotacji. W efekcie czego zmyleni zostali obrońcy oraz bramkarz, a piłka zatrzepotała w siatce.