Grzegorz Krychowiak trafił do szpitala, ale szybko uspokoił kibiców. Maciej Rybus wypadł ze składu przez uraz i raczej nie pomoże reprezentacji! | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 10-11-2019 23:17

Grzegorz Krychowiak strzelił gola w meczu Lokomotiwu Moskwa z FK Krasnodar (1:1), ale w przerwie spotkania trafił do szpitala i zdiagnozowano u niego wstrząśnienie mózgu. Pecha miał też Maciej Rybus. Ten drugi na pewno nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji w eliminacjach Euro 2020.

Rybus wypadł ze składu podczas rozgrzewki. Polski obrońca doznał urazu mięśnia uda. Zdaniem sztabu medycznego udział Rybusa w meczach z Izraelem i Słowenią w reprezentacji Polski jest wykluczony.

Nie wiadomo jeszcze, co będzie z Grzegorzem Krychowiakiem. Polak w 41. minucie meczu dał Lokomotiwowi prowadzenie.

Kilka chwil później ostro zaatakował go Ari. Piłkarze zderzyli się głowami, a Krychowiak na II połowę już nie wyszedł. Trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego wstrząśnienie mózgu.

Polski pomocnik już po badaniach odezwał się w mediach społecznościowych. "Pechowy wynik. Z moim zdrowiem wszystko jest dobrze" - napisał Krychowiak.

Lokomotiw gola stracił tuż po faulu na Krychowiaku. W 2. minucie doliczonego czasu gry w I połowie. Asystę przy bramce Berga zanotował Ari.

W tabeli strata 2. w stawce Lokomotiwu do liderującego Zenitu wzrosła do 5 punktów po 16. kolejce. Ekipa Krychowiaka i Rybusa o punkt wyprzedza natomiast FK Rostów, CSKA Moskwa i właśnie Krasnodar.