Zakłady bukmacherskie Milenium

Cztery gole Anderlechtu i żadnego nie strzelił Teodorczyk!

Data dodania: 18-12-2016 22:09

Anderlecht Bruksela wygrał z Eupen aż 4:0 w meczu 19. kolejki belgijskiej ekstraklasy. Łukasz Teodorczyk tym razem nie trafił jednak do siatki.

"Fiołki" nie dały niżej notowanemu rywalowi szans. Już w 8. minucie zrobiło się 1:0 po strzale Hanni'ego. Na 2:0 podwyższył w 21. minucie Dendoncker. Ten sam piłkarz w 61. minucie trafił na 3:0, a wynik zamknął ten, który otworzył, czyli Hanni w 90. minucie.

Łukasz Teodorczyk zagrał całe spotkanie, ale tym razem gola nie strzelił. Polak nie trafił także we wcześniejszym spotkaniu z Club Brugge i to jest druga jego taka "seria w Belgii". Czy urośnie do trzech spotkań? Odpowiedź już w środę, gdy Anderlecht zagra na wyjeździe z Gent.

W tabeli "Fiołki" znowu zmniejszyły - już tylko do punktu - stratę do 2. Waregem, a do liderującego Club Brugge ekipa "Teo" traci 2 punkty. Eupen jest na 13. pozycji.