Anglicy złożyli ofertę za bramkarza Zagłębia Lubin. "Miedziowi" oczekują sporej kasy

Dodał: mpt
Data dodania: 30-12-2016 10:44
Anglicy złożyli ofertę za bramkarza Zagłębia Lubin.

Martin Polacek może w styczniu odejść z Zagłębia Lubin. Bramkarzem "Miedziowych" interesuje się klub z angielskiej Championship. Do transferu droga jednak jeszcze daleka.

O wpłynięciu oferty poinformował na łamach "Przeglądu Sportowego" prezes Zagłębia Lubin Robert Sadowski.  - Nazwy klubu nie ujawnię, ale mogę potwierdzić, że jest sygnał z Anglii. Tylko że my wcale nie chcemy pozbywać się naszego podstawowego bramkarza, bo gdyby tak się stało, musielibyśmy sprowadzić kogoś w jego miejsce. A to oznacza, że wszystko zależy od warunków transferowej oferty - powiedział Sadowski.

Ile musieliby wyłożyć Anglicy za Polacka? Spekuluje się, że około 700 tysięcy euro, chociaż golkiper jest wyceniany przez transferamrkt.de na ćwierć mln euro. 

27-letni Słowak trafił do Lubina za darmo latem 2015 roku. W tym sezonie zagrał w 18 meczach w Lotto Ekstraklasie (17 goli puszczonych, 6 czystych kont) i 6 spotkaniach kwalifikacji Ligi Europy (4 bramki puszczone, 3 czyste konta). Umowa Polacka z Zagłębiem obowiązuje do 2018 roku.

Odegaard na celowniku dwóch holenderskich klubów

Futbol.pl

Inne artykuły