Fornalik nie dla Śląska. Teraz faworytem do zastąpienia Rumaka jest...

Dodał: mpt
Data dodania: 30-12-2016 11:12
Fornalik nie dla Śląska. Teraz faworytem do zastąpienia Rumaka jest...

Śląsk Wrocław zwolnił Mariusza Rumaka i poszukuje nowego trenera. Czas ucieka, ale rozmowy z kandydatami już trwają. Na faworyta wyrasta Jan Urban. 

W Śląsku chcieli kwestię nowego trenera zamknąć do świąt. Nie udało się. Potem był termin do Nowego Roku, ale też pewnie się nie uda. A pierwszy trening już 4 stycznia, więc czasu jest mało. - Kibice muszą uzbroić się jeszcze w chwilę cierpliwości. Rozmowy z kandydatami są bardzo zaawansowane, ale obowiązuje mnie klauzula poufności , więc żadnych szczegółów nie podam oprócz potwierdzenia, że nowym trenerem będzie Polak - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" dyrektor sportowy Śląska Adam Matysek.

Ostatecznie odpadła już podobno kandydatura Waldemara Fornalika, który mimo kłopotów Ruchu, nie chce opuszczać Cichej i zamierza pomóc "Niebieskim". Dlatego teraz na szczycie listy kandydatów jest Jan Urban. Obenie przebywa w Hiszpanii w swoim domu w Pampelunie, ale niedługo może pojawić się w Polsce. Rozmowy trwają. 

Śląsk w tabeli zajmuje 12. miejsce. Nad strefą spadkową ma jednak tylko 4 punkty przewagi. Z kolei tyle samo traci do 8. w stawce Arki Gdynia.

Bereszyński jednak opuszcza Legię. 3 mln euro na konto mistrza Polski

Futbol.pl

Inne artykuły