Juventus FC remisuje na Allianz Stadium z Sassuolo Calcio. Wojciech Szczęsny cały mecz obejrzał z ławki rezerwowych

Data dodania: 01-12-2019 14:31

W 14. kolejce włoskiej Serie A Juventus FC zremisował 2:2 (1:1) z Sassuolo Calcio.

Do przerwy na Allianz Stadium był remis 1:1. Najpierw w 20. minucie Juventus FC wyszedł na prowadzenie po bramce Leonardo Bonucciego. Doświadczony włoski defensor strzelił gola płaskim uderzeniem z dystansu po asyście Rodrigo Bentancura.

Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, ponieważ już w 22. minucie wyrównali rezultat. Bramkę strzelił Jeremie Boga po asyście Francesco Caputo. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej uderzył celnie, a Gianluigi Buffon tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

Druga połowa nie zaczęła się dobrze dla zawodników Maurizio Sarriego. W 47. minucie Buffona pokonał Caputo. Dopiero w 68. minucie "Stara Dama" doprowadziła do wyrównania. Filipo Romagni sfaulował Paulo Dybalę w polu karnym i sędzia wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Cristiano Ronaldo i płaskim uderzeniem pokonał bramkarza rywali.

Wynik już do końca meczu się nie zmienił i oba zespoły podzieliły się punktami. Warto dodać, że bramkarz reprezentacji Polski, Wojciech Szczęsny, całe spotkanie obejrzał z ławki rezerwowych.

14. kolejka włoskiej Serie A

JUVENTUS FC - SASSUOLO CALCIO 2:2

Bramki: Leonardo Bonucci 20, Cristiano Ronaldo 68 (karny) - Jeremie Boga 22, Francesco Caputo 47