Dwie bramki Aubameyanga, to za mało! Arsenal ponownie traci punkty!

Data dodania: 01-12-2019 17:22

Arsenal Londyn zremisował na wyjeździe z Norwitch City 2:2 w 14. kolejce Premier League. To już siódmy remis "Kanonierów" w tym sezonie ligowym.

Wynik został otworzony 21. minucie spotkania, kiedy to niefrasobliwość obrońców gości wykorzystał Pukki. Będąc sam na połowie przeciwnika, dryblował między piłkarzami rywali, aż zdecydował się na uderzenie, a piłka po rykoszecie wpadła do siatki. W 29. minucie goście wyrównali z rzutu karnego, który wykorzystał niezawodny Aubameyang.

Gospodarze nie zmartwili się takim obrotem spraw i kontynuowali swój dobry występ. Tuż przed zejściem do szatni na przerwę wymierzyli drugi cios. Piłkę w szesnastce otrzymał Cantwell i płaskim oraz precyzyjnym strzałem uderzył prosto do siatki. W drugiej części spotkania ponownie dał o sobie znać Aubameyang. Wykorzystał zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i z bliskiej odległości ustalił wynik spotkania na 2:2.