Ależ pech! Gol sezonu w Eredivisie nieuznany po analizie VAR. Remis uratował więc były zawodnik Wisły Kraków

Data dodania: 01-12-2019 22:08

Wielkiego pecha miał Glenn Bijl w meczu FC Emmen z PSV Eindhoven. Piłkarz gospodarzy strzelił pięknego gola z połowy boiska, ale bramka nie została uznana!

24-letni Bijl oszalał za radości po tym, jak w 19. minucie pokonał Larsa Unnerstalla uderzeniem z okolic linii środkowej. Po chwili miał już jednak rozczarowaną minę, bowiem sędzia po analizie VAR uznał, że obrońca gospodarzy faulował Berwijna i gola nie uznał.

Bramka na 1:1 ostatecznie padła, ale dużo później. W 52. minucie Bijl zanotował asystę przy bramce Marko Kolara, byłego zawodnika Wisły Kraków!

A Bijl oprócz nieuznanego gola sezonu oraz asysty zanotował w meczu z PSV dwie żółte kartki i tuż przed końcowym gwizdkiem musiał zejść z boiska.