Paweł Wszołek bohaterem QPR. Fatalna passa została przerwana!

Data dodania: 31-12-2016 18:41

Paweł Wszołek został bohaterem Queens Park Rangers. Polski pomocnik zaliczył asystę i strzelił gola. Rangersi wygrali 2:1 na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers i przerwali fatalną passę.

QPR przegrali sześć poprzednich spotkań w Championship, a w czterech nie zdobyli gola. Złą passę przerwali w starciu z "Wilkami".

Bohaterem gości na Molineux Stadium został Paweł Wszołek. Polak rozegrał cały mecz. W 53. minucie zaliczył asystę przy bramce Idrissy Sylli na 1:0, a w 87. minucie sam trafił do siatki i przesądził o wygranej ekipy z Londynu. Bramkę dla Wolverhampton strzelił w 61. minucie Edwards.

W 67. minucie spotkania na boisku pojawił się drugi z Polaków w OPR, czyli Ariel Borysiuk. Michał Żyro (Wanderers) z powodu kontuzji nadal nie może grać.

W tabeli Championship QPR awansowali na 19. pozycję. Wolverhampton ma 2 punkty więcej i jest na 16. lokacie.