Zakłady bukmacherskie Milenium

Tomasz Kuszczak obronił rzut karny, ale jego zespół i tak przegrał

Data dodania: 02-01-2017 18:50

Tomasz Kuszczak nie pomógł Birmingham City zdobyć choćby punktu w meczu z Brentford w 25. kolejce The Championship, ale ma swój mały sukces. Polski bramkarz obronił rzut karny i na jakiś czas utrzymał gospodarzom remis.

Kuszczak obronił rzut karny przy stanie 1:1. W 58. minucie przed szansą dania prowadzenia gościom stanął Scott Hogan, który 4 minuty wcześniej pokonał Kuszczaka i wyrównał. Swojego drugiego gola nie zdołał strzelić, bo polski bramkarz zatrzymał uderzenie piłkarza gości.

City utrzymali remis, ale ostatecznie i tak przegrali. W 73. minucie bramkę samobójczą strzelił bowiem David Davis, a w 87. minucie piłkę do siatki na 3:1 dla Brentford posłał Nico Yennaris. Jedynego gola dla Birmingham City zdobył w 23. minucie Lukas Jutkiewicz.

Birmingham City zajmują 13. miejsce w tabeli drugiej ligi angielskiej.