Zakłady bukmacherskie Milenium

James bohaterem Realu. "Królewscy" gładko ograli Sevilla FC i są blisko 1/4 finału

Data dodania: 04-01-2017 23:15

James Rodriguez wreszcie błysnął w Realu Madryt! Kolumbijczyk dostał szansę od Zinedine Zidane'a w meczu Pucharu Króla z Sevilla FC i zdobył 2 gole, a Real wygrał 3:0!

Real zrobił ogromny krok do ćwierćfinału, bowiem wysoko wygrał pierwsze spotkanie z Sevilla FC. Rodriguez już w 11. minucie otworzył wynik. Goście źle wyprowadzali piłkę, Casemiro ostro powalczył o nią i wyłuskał spod nóg N'Zonzi'ego, a ta trafiła do Rodrigueza, który ładnym strzałem sprzed pola karnego trafił na 1:0.

Już w 29. minucie było 2:0, a do siatki trafił Varane, który głową skierował piłkę po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego. Jeszcze przed przerwą na 3:0 gola zdobył Rodriguez, który w 44. minucie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na wbiegającym do dośrodkowanej piłki Modricia.

Po przerwie Real już nie forsował tempa i nie zadał kolejnych ciosów, ale trzybramkowa zaliczka powinna wystarczyć przed rewanżem, który w Sewilli odbędzie się 12 stycznia.