Odmieniony Tottenham deklasuje Burnley!

Data dodania: 07-12-2019 18:12

Tottenham Hotspur pokonał przed własną publicznością Burnley 5:0 w 16. kolejce Premier League Dzięki wygranej Kane i spółka awansowali na piąte miejsce w tabeli.

Wynik spotkania już w 4. minucie otworzył Kane. Po dograniu Sona popisał się rajdem, a następnie potężnym uderzeniem pod poprzeczkę sprzed pola karnego. Chwilę później było już 2:0. Po wstrzeleniu piłki w światło bramki zapanowało olbrzymie zamieszanie. Piłkę głową stracił Alli, a do siatki z bliska futbolówkę wepchnął Lucas.

Jeszcze przed przerwą Swoje niesamowite umiejętności zaprezentował Son. Po otrzymaniu piłki na własnej połowie ruszył na bramkę rywali. Minął przy tym z łatwością kilku obrońców, a następnie nie dał szans bramkarzowi potężnym uderzeniem. Po zmianie stron obraz gry nadal był taki sam. Gospodarze dominowali w każdym elemencie i kolejne trafienia były tylko kwestią czasu.

W 54. minucie z piłką w pole karne wparował Kane. Po przedryblowaniu obrońcy uderzył pod poprzeczkę, a piłka zatrzepotała w siatce. Kapitan reprezentacji Anglii brał udział również w ostatniej akcji bramkowej. Po akcji skrzydłem dograł w pole karnego Sissoko, który po przyjęciu piłki uderzył czubkiem buta prosto do bramki.