Ależ gol Luisa Suareza! FC Barcelona rozbiła Mallorkę (VIDEO)

Data dodania: 07-12-2019 23:22

FC Barcelona 5:2 pokonała Mallorkę w meczu 15. kolejki La Liga. Ozdobą spotkania był niesamowity gol Luisa Suareza po świetnej akcji.

Barca wygrała czwarty ligowy mecz z rzędu i nadal jest na szczycie tabeli, mając tyle samo punktów, co Real Madryt, do meczu z którym pozostały jej dwa spotkania - Ligi Mistrzów z Interem w Mediolanie i z Realem Sociedad w San Sebastian.

Z Mallorką, którą leje regularnie (ostatnie mecze to 3:0, 5:0, 2:0, 4:2, 5:0), Duma Katalonii na Camp Nou poradziła sobie w sobotę bez większych kłopotów. Już w 7. minucie goście... nadziali się na kontrę. Po podaniu od Ter Stegena na bramkę popędził Griezmann i trafił na 1:0, przerzucając piłkę nad bramkarzem. W 17. minucie Francuz zanotował asystę przy bramce Leo Messiego, który dostał podanie, odwrócił się z piłką przed polem karnym i kropnął w okienko.  W 35. minucie Budimir co prawda dał gościom kontakt, ale 6 minut później znowu przymierzył Messi, a w 43. minucie Luis Suarez zrobił to...

Po zmianie stron Budimir głową trafił po raz drugi tego wieczoru, notując być może swój najbardziej pamiętny mecz w życiu, lecz ostatnie słowo należało do Messiego. Argentyńczyk w 83. minucie po podaniu Suareza zamknął wynik na 5:2.