Awantura w szatni Napoli. Polski zawodnik skrytykował postawę niektórych graczy z zespołu

Data dodania: 09-12-2019 16:07

W 15. kolejce Serie A Napoli zremisowało na wyjeździe z Udinese 1:1. Drużyna Carlo Ancelottiego nie potrafi wygrać w lidze od 19 października. W przerwie meczu w szatni wicemistrzów Włoch doszło do ostrej wymiany zdań, a jednym z zawodników, który nie mógł pogodzić się ze słabą postawą kolegów z drużyny i ich mocno skrytykował był Piotr Zieliński.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0. W szatni Napoli doszło do awantury. Zdaniem włoskich dziennikarzy najgłośniej swoje niezadowolenie z postawy zespołu wyrażał Kostas Manolas. "Najwyższa pora, by wygrzebać się z sytuacji, którą zgotowaliśmy sobie na boisku!" - apelował Grek.

W grupie zawodników, którzy próbowali wywrzeć wpływ na resztę drużyny byli też Piotr Zieliński i Giovanni Di Lorenzo. W drugiej połowie reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców, jednak Napoli tylko zremisowało.

We wtorek podopieczni Carlo Ancelottiego podejmą na Stadio San Paolo belgijski Genk w ramach 6. kolejki Ligi Mistrzów. Włoskie media sugerują, że w przypadku braku zwycięstwa w tym spotkaniu, Carlo Ancelotti pożegna się z posadą.