Zakłady bukmacherskie Milenium

Ajax Amsterdam już straszy Legię. W sparingu rozbił rewelację Bundesligi (VIDEO)

Data dodania: 07-01-2017 21:35

Ajax Amsterdam po krótkie przerwie rozpoczął przygotowania do drugiej części sezonu, w tym m.in. do dwumeczu z Legią Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy. Holendrzy w pierwszym sparingu pokazali klasę.

Ajax rozbił aż 5:1 rewelację Bundesligi, czyli RB Lipsk. Spotkanie wicemistrza Holandii z beniaminkiem i wiceliderem Bundesligi odbyło się w Portugalii. Warto dodać, że obie ekipy wystąpił w prawie najsilniejszych składach, więc rozmiary wygranej Ajaksu mogą imponować.

Ajax już do przerwy prowadził 3:0 po dwóch bramkarz Amina Younesa oraz trafieniu następcy Arkadiusza Milika Duńczyka Kaspera Dolberga. Po zmianie stron znowu gola strzelił Younes, a potem trafił ustając wynik Anwar El Ghazi. Jedynego gola dla "Byków" z Lipska strzelił David Selke.

Eredivisie z Ajaxem wznawia rozgrywki już w przyszły weekend. Holendrzy przed rywalizacją z Legią będą w rytmie meczowym, podczas gry mistrzowie Polski przed podjęciem Ajaksu w pierwszym meczu 1/16 finału (16 lutego, rewanż tydzień później) będą po zaledwie jednym spotkaniu w Ekstraklasie.