Coraz słabsza pozycja Krychowiaka w PSG. Polak jednak zmieni klub?

Data dodania: 10-01-2017 8:58

Grzegorz Krychowiak nie załapał się do kadry PSG na mecz Pucharu Francji z AC Bastia (7:0). Reprezentant Polski ma w zespole mistrza Francji poważne kłopoty i możliwe, że latem zmieni klub.

Krychowiak nie znalazł uznania w oczach trenera Unaia Emery'ego, bo Hiszpan postawił na Blaise Matuidi'ego, Adriena Rabiota i Thiago Mottę. Tego drugiego zastąpił w II połowie pozyskany niedawno Julian Draxler, a cały mecz na ławce spędził genialny przecież Włoch Marco Verratti. Nic dziwnego, że Krychowiakowi zabrakło miejsca.

Dziennikarz "L'Equipe" Arnaud Hermant utrzymuje w rozmowie ze sportowefakty.wp.pl, że Krychowiak po sezonie może opuścić PSG. Nie ukrywa, że w Paryżu są wściekli, bo wydali na Polaka ponad 30 mln euro, a były zawodnik Sevilli okazał się niewypałem i spośród wszystkich środkowych pomocników zagrał najmniej minut. A teraz doszedł jeszcze Draxler, więc rywalizacja jest jeszcze bardziej zacięta... Niestety Polak ją przegrywa.

Wielka bitwa Guardioli z Mourinho o dwóch piłkarzy Tottenham Hotspur!