Co za akcja i gol Zielińskiego! Polak bohaterem Napoli (VIDEO)

Data dodania: 10-01-2017 22:49

Piotr Zieliński przeprowadził piękną akcję już w 3. minucie meczu Napoli ze Spezią w Pucharze Włoch. Zakończyła się ona golem Polaka, a Napoli wygrało ostatecznie 3:1 z drugoligowcem.

Tak padł gol, którego Zieliński strzelił już w 3. minucie spotkania. W 35. minucie wyrównał Piccolo, ale po zmianie stron Napoli przechyliło szalę awansu do 1/16 finału na swoją stronę. W 56. minucie trafił Giaccherini, a po kilku sekundach Spezię jakichkolwiek nadziei pozbawił Gabbiadini.

W 80. minucie Gabbiadini'ego, który ma odejść z Napoli, zmienił Leonardo Pavoletti. To debiut sprowadzonego niedawno z Genoi napastnika.

Piotr Zieliński zagrał całe spotkanie, a Igor Łasicki przesiedział mecz na ławce rezerwowych. Wciąż dochodzący do zdrowia Arkadiusz Milik znalazł się poza kadrą.

Uczestnik Ligi Mistrzów chce Jarosława Jacha. Wiosną zagrają w 1/16 finału Ligi Europy