Zakłady bukmacherskie Milenium

Manchester United o krok od awansu do finału krajowego pucharu!

Data dodania: 10-01-2017 23:06

Manchester United zrobił spory krok w stronę finału Pucharu Ligi Angielskiej. "Czerwone Diabły" w pierwszym półfinałowym meczu pokonały 2:0 Hull City na Old Trafford.

Zwycięstwo ekipie prowadzonej przez Jose Mourinho dali Juan Mata i Marouane Fellaini. Hiszpan trafił do siatki w 56. minucie, gdy dostał podanie głową od Henricha Mchitarjana.

Manchester United po objęciu prowadzenia cisnął, bo chciał wygrać jak najwyżej. Z kolei goście bronili się, by nie stracić kolejnych goli, bowiem nikła porażka przed rewanżem nie stawiała ich w najgorszej sytuacji. W 75. minucie Paul Pogba trafił w słupek, ale w 87. minucie niczego już nie zabrakło. Po centrze Darmiana piłkę głową do siatki posłał Fellaini.

Warto dodać, że jeszcze przy stanie 0:0 swoją szansę mieli piłkarze Hull, ale piłka po strzale Diomande trafiła tylko w słupek.

United mają więc zaliczkę przed rewanżem na boisku "Tygrysów". Spotkanie w Hull zaplanowano 26 stycznia.

Odżył temat transferu Jodłowca. Reprezentant Polski zmieni klub w Lotto Ekstraklasie?