West Bromwich Albion złożył ofertę za Gabbiadiniego

Dodał: Marcin Kowalczyk
Data dodania: 11-01-2017 19:15
West Bromwich Albion złożył ofertę za Gabbiadiniego

West Bromwich Albion złożył ofertę za napastnika SSC Napoli Manolo Gabbiadiniego. Agent piłkarza potwierdził, że rzeczywiście pojawiła się taka propozycja.

Według informacji Venerato WBA jest gotowy zapłacić za Gabbiadiniego 20 milionów euro oraz dopłacić 2 miliony w bonusach. Ponadto twierdzi, że w klubie Premier League włoski napastnik miałby zarabiać 3 miliony euro i podpisałby pięcioletni kontrakt. Jednak agent piłkarza wyznał, że oferta dla klubu z Neapolu jest nieco niższa i wszystko zależy od właściciela Aurelio De Laurentiisa.

- "Mogę potwierdzić, że w ostatnich godzinach West Bromwich Albion złożył ofertę, ale piłka jest po stronie Napoli, ponieważ nawet angielskie kluby zimą nie płacą za piłkarzy tyle, co latem. W Anglii zimą także wydają mniej i chcieliby zapłacić 16-18 milionów euro. Sądzę, że to odpowiednia wycena zwłaszcza, że nie mówimy o klubach z czołówki, a styczeń to miesiąc, w którym przede wszystkim dokonuje się korekt" - powiedział przedstawiciel piłkarza Giuseppe Cannella.

Inne artykuły