Kapitalny gol Cristiano Ronaldo dał wygraną Juventusowi. Portugalski as odżył w grudniu (VIDEO)

Data dodania: 18-12-2019 20:59

Cristiano Ronaldo grudzień ma zdecydowanie lepszy niż poprzednie miesiące w tym sezonie. W środowym meczu z Sampdorią w Genui portugalski as Juventusu strzelił fenomenalnego gola!

Ronaldo we wrześniu strzelił dla Juve 2 gole, w październiku dołożył 3, a w listopadzie nie trafił ani razu. Od 1 grudnia CR7 trafia jednak regularnie - po razie pokonał bramkarzy Sassuolo, Lazio, Bayeru Leverkusen i Udinese. W środę trafił też do bramki Sampdorii.

Zrobił to w kapitalny sposób. Ronaldo w 45. minucie genialnie wyszedł do centry Alexa Sandro i pięknym strzałem głową trafił na 2:1. Ten gol dał ostatecznie Juve wygraną w Genui.

Wcześniej Alex Sandro zanotował też asystę przy bramce Paulo Dybali z 19. minuty, ale na tego gola gospodarze odpowiedzieli bramką Caprariego, który pokonał Gianluigiego Buffona zastępującego w bramce kontuzjowanego Wojciecha Szczęsnego.

W tabeli Juve ma 42 punkty i jest liderem, ale o 3 punkty mniej ma Inter, który rozegrał też jednak jedno spotkanie mniej.