Sevilla FC zainkasowała trzy punkty w wyjazdowym meczu z RCD Mallorca. Andaluzyjczycy gonią Real i Barcelonę

Data dodania: 21-12-2019 14:51

W pierwszym sobotnim meczu 18. kolejki La Liga RCD Mallorca przegrała z Sevilla FC 0:2 (0:1).

Do przerwy na Iberostar Estadi w Palma de Mallorca było 0:1. Już w 20. minucie wynik otworzył Diego Carlos. W 63. minucie wynik podwyższył Ever Banega. 31-letni Argentyńczyk pewnie wykorzystał rzut karny.

"Los Bermellones" znajdują się teraz na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem 15 oczek, natomiast zespół ze stolicy Andaluzji jest na 3. pozycji i ma na swoim koncie 34 punkty.