Hull City pokonało na wyjeździe Rotherham United w Pucharze Anglii. 27-letni napastnik został bohaterem "Tygrysów".

Data dodania: 04-01-2020 15:14

Rotherham United przegrało z Hull City 2:3 (2:1) w spotkaniu trzeciej rundy Pucharu Anglii.

Na pierwszą bramkę w tym starciu nie trzeba było długo czekać. Już w 16. minucie goście otworzyli wynik po bramce Toma Eavesa. W 21. minucie do wyrównania doprowadził Michael Smith, a tuż przed przerwą wynik podwyższył Kyle Vassell. Warto dodać, że w pierwszej połowie czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy Adam Thompson.

Po przerwie drużyna "Tygrysów" wzięła się do pracy i odrobiła straty. Dwie bramki strzelił jeszcze Eaves. Najpierw wyrównał wynik w 66. minucie, a w doliczonym czasie gry skierował piłkę głową do siatki i skompletował hat-tricka.

Kamil Grosicki nie wyszedł w podstawowym składzie. Skrzydłowy reprezentacji Polski pojawił się na murawie w 61. minucie zmieniając Josha Bowlera.