Arsenal FC remisuje na wyjeździe z Crystal Palace. Podopieczni Mikela Artety kończyli mecz w dziesiątkę

Data dodania: 11-01-2020 14:31

W pierwszym sobotnim meczu 22. kolejki angielskiej Premier League Crystal Palace zremisowało 1:1 (0:1) z Arsenalem FC.

Arsenal FC już w 12. minucie wyszedł na prowadzenie, a bramkę zdobył Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Alexandre Lacazette. Do przerwy wynik się nie zmienił. W 54. minucie do wyrównania doprowadził Jordan Ayew.

Niestety w tym meczu nie działo się zbyt wiele. Było mało ciekawych akcji podbramkowych i niewiele strzałów. Warto dodać, że goście kończyli ten mecz w dziesiątkę, ponieważ w 64. minucie czerwoną kartką został ukarany Aubameyang.