La Liga. Remis RCD Espanyol z Athletic Bilbao

Data dodania: 25-01-2020 14:56

W pierwszym sobotnim meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga RCD Espanyol zremisował przed własną publicznością z Athletic Bilbao 1:1 (0:1).

Pierwszą bramkę w tym meczu strzelili goście. Na listę strzelców już w 12. minucie wpisał się Asier Villalibre po asyście Ikera Muniaina. Do wyrównania doprowadził w 63. minucie Raul De Tomas. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Adri Embarba. Ogólnie w tym meczu nie działo się zbyt wiele. Nie było dużo akcji podbramkowych i gra przez większość czasu toczyła się w środku pola. Ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami.

Ekipa popularnych "Kanarków" znajduje się aktualnie na 19. miejscu w tabeli La Liga z dorobkiem 15 punktów, a zespół z Bilbao jest na 6. pozycji i ma 31 punktów.