Championship. Pewna wygrana West Bromwich Albion z Millwall FC. Grosicki w swoim debiucie zaliczył asystę (VIDEO)

Data dodania: 09-02-2020 18:00

W spotkaniu 31. kolejki angielskiej Championship West Bromwich Albion pokonał na wyjeździe 2:0 (1:0) Millwall FC.

Pierwszą bramkę dla gości strzelił Filip Krovinovic. Na listę strzelców wpisał się w 42. minucie po asyście Matheusa Pereiry. Kamil Grosicki, który pod koniec zimowego okienka przeniósł się z Hull City do "West Brom" pojawił się na boisku w 66. minucie zmieniając Calluma Robinsona.

W 84. minucie na 2:0 strzelił Dara O'Shea, a "Grosik" zaliczył asystę. Polski skrzydłowy doskonale dograł z rzutu rożnego, a jego kolega z drużyny pewnie pokonał Bartosza Białkowskiego.