Pierwsza bramka Artura Sobiecha w nowym klubie! (VIDEO)

Data dodania: 22-02-2020 17:04

W 23. kolejce II ligi tureckiej Fatih Karagümrük SK pokonał 2:0 (2:0) na wyjeździe Akhisar Belediyespor Kulübü. Jedną z bramek dla gości strzelił Artur Sobiech.

Pierwszą bramkę dla Fatih Karagümrük SK strzelił w 10. minucie Innocent Emeghara. W 29. minucie w ekipie gości na listę strzelców wpisał się Artur Sobiech. Dla byłego zawodnika Lechii Gdańsk była to pierwsza bramka w nowym klubie.

Przypomnijmy, że 29-latek w styczniu odszedł z ekipy "Lechistów" i przeniósł się właśnie do Karagümrük SK. Jak na razie rozegrał w tym klubue 4 spotkania i trafił 1 gola. Spędził na boisku łącznie 239. minut.

Jego klub znajduje się aktualnie na 5. miejscu na zapleczu tureckiej ekstraklasy z dorobkiem 34 punktów.