Nice I liga: Wysokie zwycięstwo Stomilu

Data dodania: 18-03-2017 19:04

Stomil Olsztyn ograł na własnym boisku Znicz Pruszków 5:1 w 22 kolejce Nice 1 ligi. Sporo bramek mogliśmy zobaczyć również w Kluczborku.

Stomil otworzył wynik tuż przed przerwą dzięki trafieniu Kuna. Prawdziwe emocje zaczęły się jednak dopiero po zmianie stron. W 52 minucie strzelanie wznowił Kujawa, by dwanaście minut później zanotować drugie trafienie w spotkaniu. Swoją drugą bramkę również minutę później zdobył Kun. Goście potrafili odpowiedzieć jedynym trafieniem Paluchowskiego z 86 minuty, ale i tak ostatnie słowo należało do gospodarzy, a konkretnie do Wojowskiego, który ustalił wynik spotkania na 5:1.

O wiele bardziej wyrównane spotkanie, ale również ze sporą liczbą bramek można było zobaczyć w Kluczborku. Miejscowy MKS podejmował Pogoń Siedlce i to goście otworzyli wynik spotkania. Po faulu w polu karnym, jedenastkę na bramkę zamienił Żytko. Gospodarze wyrównali pięć minut później za sprawą Niziołka. Dwadzieścia minut przed końcem goście przeprowadzili szybką kontrę, która  wykończył Bancessi. Gospodarzą udało się uratować punkt. W 88 minucie skutecznym trafieniem na 2:2 wynik ustalił Kowalczyk.

MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce 2:2
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 1:0
Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków 5:1
Wigry Suwałki - Miedź Legnica 0:1