Suso wróci do Anglii? W Liverpool FC nie wyszło, ale teraz chce go...

Dodał: mpt
Data dodania: 20-03-2017 11:51
Suso wróci do Anglii? W Liverpool FC nie wyszło, ale teraz chce go...

Nie bardzo wyszła mu pierwsza przygoda w angielskiej Premier League, ale niewykluczone, że latem otrzyma szansę poprawki. Jest chętny na pozyskanie Suso z AC Milan.

Hiszpański skrzydłowy jeszcze jako 17-latek trafił do Liverpool FC. Utalentowany Hiszpan nie miał łatwo w "The Reds" i nie przebił się do składu. Mając 20 lat wylądował na wypożyczeniu w Almerii, a po powrocie spędził półroku głównie na ławce i trybunach, aż w styczniu 2015 roku za 1,3 mln euro przeszedł do AC Milan. We Włoszech się sprawdził, chociaż początki też nie były łatwe i nawet trafił na wypożyczenie do Genoi. W tym sezonie 23-latek już jednak radzi sobie świetnie. W 30 meczach zdobył 6 goli i zaliczył 9 asyst. Nic dziwnego, że zwrócił uwagę innych klubów.

23-letnim piłkarzem zainteresował się Tottenham Hotspur. "Koguty" mogą wyłożyć nawet powyżej 15 mln euro za skrzydłowego, bowiem szukają wzmocnień przed wielce prawdopodobną grą w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. A Mauricio Pochettino ma do dyspozycji tylko jednego typowego skrzydłowego na prawą stronę, Erika Lamelę.

Nazwano go nawet "Iniestą z Norwegii". Zagrał w Lotto Ekstraklasie

Futbol.pl

Inne artykuły