Kamil Wilczek nadal bez gola w Turcji. Tym razem nie miał za wiele czasu, by się wykazać

Data dodania: 17-03-2020 22:07

Kamil Wilczek zimą zamienił Broendby na Goztepe SK, ale w Turcji nie umie się odnaleźć. Nadal nie strzelił gola, a w Danii trafiał regularnie. We wtorek zagrał tylko kilka minut w zaległym spotkaniu z Caykur Rizespor.

Wilczek w tym sezonie strzelił w Broendby aż 20 goli w 26 meczach, z czego 17 bramek zdobył w 26 spotkaniach ligowych w Danii. Zimą za milion euro przeniósł się do Goztepe i miał nadal regularnie trafiać do siatki, ale wyraźnie się zaciął.

W pierwszych dwóch spotkaniach co prawda zagrał łącznie tylko 5 minut, ale potem były 73 minuty, 66, 35, 30, 90 i we wtorek już tylko 6 przeciwko Rizesporowi. Konto bramkowe w tureckim klubie Wilczek nadal ma nieruszone.

Gole w wygranym 2:0 meczu strzelili Berkan Emir w 56. minucie oraz znany z Widzewa Łódź Stefano Napoleoni w 61. minucie. Goztepe w tabeli Super Lig zajmuje 8. miejsce.