Już trzy kluby Lotto Ekstraklasy ustawiają się w kolejce po Waldemara Fornalika! Były selekcjoner długo bez pracy nie będzie...

Dodał: mpt
Data dodania: 21-04-2017 8:07

Waldemar Fornalik po 30. kolejce i meczu z Lechem Poznań pożegna się z posadą trenera Ruchu Chorzów. Po ogłoszeniu swojego odejścia do byłego selekcjonera szybko zgłosili się przedstawiciele trzech innych klubów Lotto Ekstraklasy!

Nie wiadomo, jakie plany ma Fornalik i czy w tym sezonie poprowadzi jeszcze jakiś zespół. Wiele zależy od wyników w ostatniej kolejce przed podziałem ligi na dwie grupy.

Pewne jest, że Fornalik nie może narzekać na brak ofert. Jego zatrudnienie rozważają w Cracovii, gdzie zastąpiłby Jacka Zielińskiego, Zagłębiu Lubin, które po słabej wiośnie pod wodzą Piotra Stokowca nieoczekiwanie może znaleźć się w grupie spadkowej i Bruk-Bet Termalice Nieciecza, gdzie po zwolnieniu Czesława Michniewicza pożar gaszony jest niedoświadczonym Marcinem Węglewskim. 

Fornalika w Ruchu zastąpi natomiast Krzysztof Warzycha. Świetny przed laty napastnik nie ma wielkiego doświadczenia. Pracował w niższych ligach w Grecji i jako asystent w Omonii Nikozja.

Sternik odchodzi! Fornalik opuszcza Ruch Chorzów!

Futbol.pl

Inne artykuły