To koniec kariery Ibrahimovicia? Szwed z niepokojem może oczekiwać wyników badań. Wszystko wyglądało fatalnie

Dodał: mpt
Data dodania: 21-04-2017 8:36
To koniec kariery Ibrahimovicia? Szwed z niepokojem może oczekiwać wyników badań. Wszystko wyglądało fatalnie

Zlatan Ibrahimovic miał ogromnego pecha w końcówce rewanżowego meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem United i Anderlechtem Bruksela (2:1 po dogrywce). Doświadczony napastnik doznał kontuzji. Uraz może okazać się bardzo poważny i zaważyć na przyszłości 35-letniego Szweda.

Ibrahimovic doznał kontuzji w końcówce regulaminowego czasu gry. Po wygranym pojedynku powietrznym z Karą Mbodjim spadł na ziemię, lądując całym ciężarem ciała na prawej nodze. Ta nie wytrzymała i wygięła się do tyłu w bardzo nienaturalny sposób... Istnieje podejrzenie, że "Ibra" zerwał więzadła krzyżowe, co w wieku Szweda może być nawet równoznacznie z koniecznością zakończenia kariery!

Ibrahimovic dokładne badania przejdzie w piątek. Jeśli uraz jest poważniejszy, to nie wiadomo, co będzie czekało Szweda. Jego umowa z ManUnited obowiązuje tylko do końca sezonu i na Old Trafford mogą nie chcieć go zatrzymać, gdyby miał wypaść na wiele miesięcy. I to pomimo tego, że w 46 meczach zdobył aż 28 goli. Nie wiadomo też, czy aktualna będzie oferta z Los Angeles Galaxy. Ostatnio spekulowano, że właśnie do USA ma latem trafić Ibrahimovic... 

Póki co pozostaje czekać na wyniki badań napastnika.

Kolejny napastnik na celowniku Chelsea

Futbol.pl

Inne artykuły