Teodorczyk nie utrzymał nerwów na wodzy. Najgorsza w sezonie seria wyraźnie mu ciąży, ale po co takie zachowanie? (FOTO)

Data dodania: 14-05-2017 22:29

Łukaszowi Teodorczykowi przestało "żreć" i widać, że stał się mocno nerwowy. Polski napastnik zaprezentował się z fatalnej strony przed meczem wyjazdowym Anderlechtu Bruksela z Club Brugge (1:1).

Teodorczyk po przybyciu na  Jan Breydel Stadion pokazał środkowy palec w obsceniczym geście fanom Club Brugge, którzy nie przywitali go zbyt ciepło.

Po zremisowanym 1:1 meczu, w którym Teodorczyk pojawił się na boisku w 55. minucie, Polak kopnął jeszcze z wściekłością piłkę w stronę kibiców gospodarzy.

"Teo" ma powody do frustracji, bo ostatnio słabo pracuje na swój transfer z Anderlechtu do mocniejszego klubu i ligi. W 8 meczach fazy play off nie strzelił gola, a w niedzielę po raz pierwszy usiadł na ławce rezerwowych. Trener Rene Weiler puścił na boisko od 1. minuty Isaaca Thelina.