Skandaliczny finał meczu w Grecji! Trener odwieziony do szpitala (VIDEO + FOTO)

Data dodania: 18-05-2017 8:30

Mecz 2. kolejki fazy play off (o miejsca 2-4) greckiej Super League pomiędzy Panathinaikosem Ateny a PAOK Saloniki został przerwany w II połowie. Przyczyną przedwczesnego zakończenia spotkania była puszka piwa.

W 55. minucie jakiś kretyn spośród kibiców Panathinaikosu rzucił puszką w kierunku trenera gości Valdimira Ivicia. Trafił szkoleniowca mocno w głowę. Serb mocno ucierpiał i ostatecznie wylądował w szpitalu, gdzie założono mu szwy.

Sędzia postanowił, że gra nie będzie w tej sytuacji kontynuowana.

Ίβιτς przez dnaofsports-gr

Już wcześniej na trybunach i boisku było nerwowo. Panathinaikos prowadził od 9. minuty po strzale Marcusa Berga. Od 20. minuty gospodarze musieli się jednak bronić w 10, bo z boiska wyleciał bramkarz Vlachodimos. Siły wyrównały się dopiero w 51. minucie, gdy drugą żółtą kartę obejrzeł Warda. Kilka chwil później Rodrigo Moledo zablokował piłkę ręką w polu karnym. Goście domagali się rzutu karnego. Wywiązały się przepychanki na boisku, a na trybunach wrzało. Właśnie wtedy w kierunku Ivicia poleciała puszka...

W pierwszym składzie PAOK grał znany z Legii Warszawa Aleksandar Prijović.

Krychowiak zmieni klub? Polak może być częścią wielkiego transferu!